Bezpłatne zajęcia pt: “Kultura słowa – integracyjne warsztaty teatralne”

Od 13.05.-30.11.2013 roku realizujemy projekt “Kultura słowa – integracyjne warsztaty teatralne”. Zajęcia będą się odbywały w gminach – Czerwonak, Luboń, Puszczykowo. Naszymi partnerami są Biblioteki Miejskie w Luboniu i w Puszczykowie oraz GOK „Sokół” w Czerwonaku.
Projekt jest współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Ogłaszamy nabór
Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Luboń na warsztaty teatralne, które odbędą się w Bibliotece Miejskiej w Luboniu w dniach 11, 18 i 25 czerwca 2013 roku w godzinach 16.00 – 20.00.

Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy osoby w wieku 60+ nieczynne zawodowo oraz młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych .

Zgłoszenia przyjmuje Biblioteka Miejska w Luboniu oraz Fundacja „APJA”
pod nr tel. 600 477 142 do 6 czerwca 2013 r.Trenerem będzie Janusz Andrzejewski
– absolwent PWSFTViT w Łodzi (mgr 1977), związany z Teatrem im. L. Solskiego
w Tarnowie (1977-1979) , Teatrem im. J. Kochanowskiego w Opolu (1979-1982), Teatrem Polskim im. G. Zapolskiej we Wrocławiu ( 1982-1992), a 1992 z Teatrem Nowym im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Współpracował m.in. z Teatrem Pieśń Kozła (Wrocław), z Instytutem im. Jerzego Grotowskiego (Wrocław), z Teatrem Studio (Warszawa),
– laureat min. Nagrody FORUM XIII Wrocławskich Spotkań Teatrów Jednego Aktora i Małych Form Teatralnych ‘1989, czy Nagrody Publiczności Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Jednego Aktora w Toruniu ‘1990,
– pedagog PWST im. L. Solskiego w Krakowie Wydziały Zamiejscowe
we Wrocławiu – wykładowca na Wydziale Aktorskim 1982 – 1999; a także współtwórca i pedagog Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Wizualnych
w Poznaniu 1994 – 2000,
– pomysłodawca, założyciel, reżyser, scenarzysta, producent i aktor projektu teatralnego „ ITJA Scena z bliska”.

Organizator Fundacja „APJA”
Partner Biblioteka Miejska w Luboniu www.biblub.com

LOGO EMAUSpLogoRadioMerkuryp

Otagowano , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Jedna odpowiedź na „Bezpłatne zajęcia pt: “Kultura słowa – integracyjne warsztaty teatralne”

1. Milena komentarz:

Super art. Gratuluje