Koncert Przemka Mazurka w Bibliotece w Luboniu

Nasza fundacja oraz Biblioteka Miejska w Luboniu zapraszają na koncert!

Biblioteka zdaje się być instytucją szacowną, poważną i pełną spokoju, jaki weń wnoszą opasłe woluminy statecznie umoszczone na półkach. W bibliotece zazwyczaj króluje cisza, gdyż przylega do niej czytelnia, gdzie w nabożnym skupieniu głodne mole książkowe przewracają pożółkłe karty inkunabuł.
Czyż nie tak się Państwu kojarzy hasło „biblioteka”?
6 dnia października a.d.2014, w poniedziałek, zburzymy Państwa wyobrażenia, podepczemy je na proch! – bowiem dnia tego nie gdzie indziej, tylko w Bibliotece Miejskiej w Luboniu wystąpi koncertowo w towarzystwie zaprzyjaźnionych dwóch muzyków – Przemek Mazurek.
Laureat kilku niebagatelnych festiwali piosenki poetyckiej nie raz zaskoczy Państwa podczas swojego występu dynamizmem i poczuciem humoru, zgryźliwym komentarzem obecnej rzeczywistości czy ironicznym spostrzeżeniem dotyczącym otaczającego nas świata.
„A więc żadna tu liryka, lecz biochemia czy fizyka, no i w sumie o uczuciach… chyba tyle” – deklaruje artysta w jednym ze swoich utworów. Czy rzeczywiście? Czy może jednak pojawią się w recitalu Przemka Mazurka rzewne ballady z jego bogatego repertuaru? Proszę przyjść i się przekonać!
Zapraszamy Państwa serdecznie na interesujący koncert pt.:”Trzeba coś robić”, który rozpocznie się o godz. 19.00 w Bibliotece Miejskiej w Luboniu we wspomniany poniedziałek, 6 października. Gwarantujemy dobrą zabawę i śmiech.
Wstęp wolny!

Lidia Ryś

Koncert realizowany w ramach projektu „Od słowa do słowa” przez Fundację „APJA”i Bibliotekę Miejską w Luboniu, współfinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.
swwznak-kolor pomn 2

Patronat medialny sprawują stacje radiowe: Emaus i Merkury.
LogoRadioMerkuryp    LOGO EMAUSp

P.MAZUREK